Nakrył swoją żonę w łóżku z młodym przystojniakiem. Kobieta jednak miała wytłumaczenie!

Mężczyzna wrócił z pracy do domu wcześniej niż zwykle i ujrzał swoją żonę kochającą się w łóżku z młodym, atrakcyjnym facetem.

– „A więc to tak!” – krzyknął. – „Jak mogłaś mi to zrobić? Wiernemu mężowi i ojcu twoich dzieci? 

Zostawiam cię! Chcę rozwodu!”

Żona przykryła się prześcieradłem i odpowiedziała:

„Poczekaj chwilę, kochanie. Mogę to wytłumaczyć.”

– „Dobrze, próbuj.” – odburknął. – „Ale będą to ostatnie słowa, jakie kiedykolwiek do mnie powiesz.”

Wtedy kobieta zaczęła tłumaczyć:

– „Wchodziłam do samochodu, aby pojechać do domu i ten młody mężczyzna poprosił mnie o podwiezienie. Wyglądał na przygnębionego i bezbronnego, więc zlitowałam się nad nim i pozwoliłam mu ze mną jechać. Zauważyłam, że jest bardzo chudy, niechlujnie ubrany i brudny. Powiedział mi, że nie jadł od trzech dni.

Dlatego też ze współczucia zabrałam go do domu i podgrzałam wczorajszą kolację, tę której nie chciałeś jeść, bo napchałeś się chipsami. Ten biedak zjadł ją w mgnieniu oka.

Zaproponowałam mu prysznic i w trakcie, gdy on był w łazience, zauważyłam, że jego ciuchy są brudne i podziurawione, więc wyrzuciłam je. Potrzebował ubrań, więc dałam mu twoje designerskie jeansy, które masz od kilku lat, ale nie nosisz ich, bo twierdzisz, że są za ciasne.Dałam mu również bieliznę, która była prezentem ode mnie na naszą rocznicę, a której nie nosiłeś, bo według Ciebie była pozbawiona smaku. Znalazłam też koszulkę, którą dała ci moja siostra na Święta, a której nie nosisz tylko dlatego, żeby ją zdenerwować. Dałam mu też buty, które kupiłeś w drogim butiku i nie chodzisz w nich, bo zobaczyłeś, że miał je Justin Bieber.”

Kobieta zrobiła przerwę na oddech i kontynuowała:

– „Był tak wdzięczny za moją wyrozumiałość i pomoc… Gdy odprowadzałam go do drzwi, odwrócił się i z łzami w oczach zapytał: ‘”Czy jest coś jeszcze czego nie używa twój mąż?’”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nie cierpię, kiedy trzeba być miłym dla…

Tak wyglądasz podczas snu…