Były chłopak nazywał ją „tłustą świnią”. Dzisiaj żałuje swoich słów! Jej zemstą była przemiana…

Alvina Rayne jako młoda kobieta była szczupła, niestety toksyczny związek w jakim tkwiła i depresja doprowadziły do uzależnienia od jedzenia i fatalnej nadwagi.

Chłopak i ojciec jej dwójki dzieci, z którym wtedy żyła powtarzał, że jest grubą, tłustą świnią. Twierdził, że jest zbyt leniwa i słaba, żeby schudnąć i nawet jeśli odejdzie to nikt nie zwiąże się z takim spaślakiem.

Dziewczyna potrafiła spożyć w ciągu dnia ok 5000 kalorii, pojawiły się problemy zdrowotne, a nałóg całkowicie wyrwał się spod kontroli.

W najgorszym okresie ważyła 125 kilogramów i była w kompletnej rozsypce. Spojrzała jednak na swoje dzieci i dotarło do niej, że ma dla kogo żyć i być szczęśliwa. Wtedy podjęła radykalną decyzję o zmianie!

Najtrudniejsze było rozstanie z chłopakiem. Wiedziała, że to on jest największym ciężarem i jeśli dalej z nim będzie to nic nie zdziała. Kolejnym krokiem była drastyczna zmiana stylu życia.Dieta i regularne ćwiczenia szybko zaczęły przynosić pierwsze rezultaty, a gdy tylko brakowało jej motywacji, przypominała sobie przykre słowa swojego ex.

Obecnie kobieta wygląda zupełnie inaczej i wie, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Poznała także wspaniałego mężczyznę, który traktuje ją jak księżniczkę.

Alvina jest inspiracją dla kobiet na całym świecie! Udowodniła, że nigdy nie jest za późno, aby kompletnie zmienić swoje życie i być szczęśiwą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Życie seksualne przed i po 30-stce. Zobacz różnicę!

Nie jestem nieśmiała…