w

15 najciekawszych pomysłów na życzenia świąteczne!

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas na spędzenie czasu z bliskimi, a składanie życzeń to jedna z najstarszych tradycji. Okazuje się jednak, że dla wielu osób wymyślenie życzeń światęcznych to nie lada problem. Życzenia w formie wierszyka, cytatu? Wybór jest zawsze trudny.

Nie ma się czym martwić! Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka propozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

Życzenia tradycyjne:

Życzę Ci świąt białych,pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych i niecodziennych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, by był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija…

Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole, ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu, tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc.

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego

Życzenia wzruszające:

Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę Wam miłości – bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego, czego tylko zapragniecie! Niech Wam się spełni wszystko, o czym marzycie!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Cię pomyślnością i szczęściem. Życzę Ci najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Życzenia oficjalne:

Niech magia świąt panująca przy wigilijnym stole przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Bożego Narodzenia napełnia wszystkie serca miłością i życzliwością, a Nowy Rok niech przyniesie nowe plany i marzenia. Wszystkiego, co najlepsze dla Pana/ Pani i wszystkich pracowników firmy!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Pani/ Panu dużo rodzinnego ciepła, cennej energii do realizacji marzeń i celów, a także wielu sukcesów i pomyślności w nadchodzącym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawdziwa kobieta nie szuka zemsty

20

Nie tylko ludzie zasługują na pomoc! 20 wzruszających zdjęć zwierząt, które zostały uratowane przez człowieka.