w

10 typów kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn. Będziesz zaskoczona!

Kobieta z klasą, inteligentna, czy może tajemnicza? Czy zastanawiałaś się kiedyś jaki typ kobiet preferują mężczyźni? Co ich najbardziej pociąga, a co odrzuca? Dlaczego niektóre kobiety zmieniają partnerów co chwile a inne nie mogą nikogo znaleźć przez długie lata? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

1. Inteligenta

Wbrew ogólnie panującym stereotypom, że mężczyźni zwracają uwagę głównie na głupiutkie blondynki znane z kawałów, faceci wolą kobiety inteligentne, z którymi będą mogli porozmawiać o wszystkim. Istotne jest dla nich, aby wybranka była oczytana, ale nie przemądrzała i zarozumiała. Lubią, gdy kobieta ma własne zdanie i opinie, ale nie tolerują, gdy uważa, że zawsze ma racje, nie pozwala podważyć swojego zdania i nie da się z nią porozmawiać, aby dojść do kompromisu.

2. Tajemnicza

Nie zdradzaj od razu wszystkiego o sobie. Nie opowiadaj za dużo na swój temat, nie przytłaczaj partnera informacjami, spraw, aby niektóre kwestie twojego życia pozostawały dla niego zagadką i ujawniaj je stopniowo, pomału. Jednak pamiętaj, żeby zachować równowagę w tej tajemniczości, aby nie pomyślał, że jesteś skryta, zamknięta w sobie i niechętna do rozmów. Mężczyźni to urodzeni zdobywcy i lubią czuć satysfakcję z nowo zdobytej wiedzy, jeżeli będziesz ją odpowiednio dawkować- zaintrygujesz go swoją osobą, zaciekawisz i sprawisz, że będzie miał ochotę spędzać z Tobą więcej czasu i Cię poznawać. „Nie odkrywaj kart” na samym początku znajomości, bo może to sprawić, że wasza znajomość szybko się zakończy.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Widać wszystko trzeba robić tak jak im by się podobalo i żeby ich nie odstraszyło a co z tym co my chcemy i jakie naprawdę jesteśmy ? Czy musimy się wciąż kontrolować ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13

Coś poszło nie tak! 13 zdjęć kobiet, których zakupy przez internet okazały się totalnym rozczarowaniem!

To w jaki sposób zaciskasz pięść, mówi wiele o Twojej osobowośći!