w

10 typów kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn. Będziesz zaskoczona!

5. Z własnymi zainteresowaniami

Bycie ze sobą 24 godziny na dobę jest fajne na początku związku, kiedy ludzie nie chcą rozstawać się ze sobą nawet na kilka minut. Z upływem czasu może stać się to męczące, i nawet jeżeli Tobie to nie przeszkadza, miej na uwadze, że druga strona może mieć inne zdanie na ten temat- więc może warto mieć jakąś rozrywkę tylko dla siebie, nawet jeśli miałyby to być zakupy, spa czy masaż. Daj mu czas na oddech i realizację jego hobby, pozwól mu mieć czas wolny tylko dla siebie.

A jeżeli nie masz własnych zainteresowań to przy ich szukaniu miej na uwadze, że mężczyźni lubią zaradne i aktywne kobiety, więc może warto pomyśleć nad rowerem, pływaniem, rolkami, bieganiem? Jest wiele możliwości, które mogą Cię zainteresować. Nie sprawiaj, by Twoją jedyną „pasją” był twój mężczyzna- może go to wystraszyć i zniechęcić.

6. Przyjaciółka

Podobno najlepsze związki oparte są na przyjaźni. Bądź mu nie tylko seksowną, atrakcyjną partnerką, ale także najlepszą przyjaciółką. Nie obrażaj się kiedy on ma czasem ochotę zagrać na konsoli, wyjść gdzieś z kolegami czy też napić się piwa. Jeżeli te sytuacje zdarzają się raz na jakiś czas to jest to zupełnie normalne, każdy potrzebuje czasu dla siebie i jako przyjaciółka powinnaś to zrozumieć.

Nie stój nad nim z listą obowiązków do zrobienia w domu i nie ciągnij go ciągle do łóżka- to też może stać się męczące. Usiądź z nim czasem i porozmawiajcie o wszystkim i o niczym, albo po prostu posiedźcie w ciszy oglądając jakiś film.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Widać wszystko trzeba robić tak jak im by się podobalo i żeby ich nie odstraszyło a co z tym co my chcemy i jakie naprawdę jesteśmy ? Czy musimy się wciąż kontrolować ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13

Coś poszło nie tak! 13 zdjęć kobiet, których zakupy przez internet okazały się totalnym rozczarowaniem!

To w jaki sposób zaciskasz pięść, mówi wiele o Twojej osobowośći!