w

10 typów kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn. Będziesz zaskoczona!

9. Niedoświadczona

Choć to może wydawać się dziwne facetów kręci, gdy dziewczyna jest nieśmiała i nieporadna w łóżku. Nie oznacza to jednak, że masz być „leżącą kłodą” i nie wykazywać żadnej inicjatywy. Mężczyznom podoba się taka niezaradność, bo takich kobiet jest coraz mniej. Facet lubi czuć, że jest pierwszym lub jednym z pierwszych, podoba mu się rola nauczyciela, satysfakcjonuje go, gdy może czegoś nauczyć kobietę.

Oczywiście nie jest to typ osiągalny do zrealizowania dla wszystkich kobiet, ale jeżeli ten punkt pasuje do Ciebie to nie wstydź się tego, że nie masz doświadczenia w seksie- zrób z tego atut!

10. Pewna siebie

Pewność siebie nie wiąże się jedynie ze wspomnianym powyżej seksapilem, który jest niezwykle istotny, ale także z akceptacją siebie czy rozwojem kariery zawodowej. Mężczyznom imponują kobiety, które wiedzą do czego w życiu dążą, chcą to osiągnąć i nie boją się przeszkód. Lubią kobiety sukcesu, z pasjami, marzeniami i osiągnięciami.

Nie przemieniaj jednak tej pewności siebie w pyszność, daj czasem wykazać się facetowi i poproś go o poradę czy opinię, niech czuje się potrzebny i doceniony.

Opisane typy kobiet są uogólnieniem na temat męskich poglądów, nie oznacza to, że każdy mężczyzna będzie miał takie same upodobania i preferencje, ale większość facetów, jak również kobiet, myśli podobnie i stosując się do tych zasad łatwiej będzie Ci znaleźć drugą połówkę.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, dla których 2021 rok będzię wyjątkowo udany!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Widać wszystko trzeba robić tak jak im by się podobalo i żeby ich nie odstraszyło a co z tym co my chcemy i jakie naprawdę jesteśmy ? Czy musimy się wciąż kontrolować ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13

Coś poszło nie tak! 13 zdjęć kobiet, których zakupy przez internet okazały się totalnym rozczarowaniem!

To w jaki sposób zaciskasz pięść, mówi wiele o Twojej osobowośći!