w

13-latka zaszła w ciąże i twierdzi, że ojcem jest 10-latek. Dziewczynka chce wychować dziecko!

Lokalne media w Rosji niedawno poinformowały, że 13-letnia uczennica zaszła w ciążę z dziesięcioletnim chłopcem, który jest jej przyjacielem od najmłodszych lat. Oboje mieszkają na terytorium Krasnojarska na Syberii.

W wywiadzie dzieci poinformowały, że są ze sobą od około roku, a do zbliżenia miało dojść w listopadzie 2019 roku w domu chłopca, gdy jego rodziców nie było. Nastolatka zaproponowała mu seks – jak sama powiedziała.

Sytuacja rodzinna małoletniej jest dość trudna, ponieważ u jej mamy zdiagnozowano raka. Teraz gdy jest w ośmym tygodniu ciąży sprawy skomplikowały się jeszcze bardziej. Dziewczynka jednak wyraziła chęć wychowywania dziecka – decyzję popierają zarówno rodzice dziewczynki jak i chłopca. Nie widzą w ciąży żadnego problemu.

Lekarze mają jednak wątpliwości, czy 10-letni chłopiec jest rzeczywiście ojcem dziecka. „Teoretycznie jest to możliwe” – wyjaśnił lekarze, ale Policja postanowiła wszcząć dochodzenie, czy 13-latka nie została wykorzystana seksualnie przez dorosłego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 zachowań, które pozbawiają nas energii… Poznaj je wszystkie!

Jak im się udaje?