w

Koty są naprawdę bardzo potrzebne człowiekowi! Oto krótka lista ich domowych zadań…

Jeśli masz w domu kota, koniecznie zapoznaj się z niektórymi jego obowiązkami, po to byś źle nie odebrała pewnych kocich zachowań…

1. Kot musi bronić człowieka przed roślinami doniczkowymi.

2. Koty muszą stale utrzymywać człowieka w dobrej kondycji, dlatego sprawiają, że często się rusza i schyla, by zbierać długopisy, skarpetki, zapalniczki i inne drobne przedmioty.

3. Kot musi mocno trzymać zębami długopis lub ołówek, gdy człowiek próbuje pisać.

4. Koty muszą stale przeprowadzać kontrolę i inwentaryzację w lodówce, nawet wtedy, gdy człowiek się temu sprzeciwia. Dlatego jeśli się sprzeciwia, to znaczy, że coś tam chowa i należy się tym niezwłocznie zająć.

5. Kot musi w nocy co godzinę sprawdzać czy pod kołdrą człowieka nie łazi jakaś żmija.

6. Koty muszą systematycznie trenować na wypadek niespodziewanego występu w cyrku. W tym celu kot musi od czasu do czasu urządzać skoki z karnisza na lampę, z lampy na zasłony oraz inne wskoki, przeskoki i przeloty.

7. Koty muszą pomagać człowiekowi w czynności słania łóżka, uważnie sprawdzając czy żaden przedmiot nie dostał się pod prześcieradło.

8. Koty muszą pamiętać, że sen dla człowieka to strata czasu, dlatego na widok śpiącego człowieka powinien natychmiast go obudzić, wskakując mu na brzuch, a jeszcze lepiej – na głowę.

9. Kot musi odganiać od człowieka złe sny. Jeżeli kot zauważy, że człowiek w łóżku przewraca się z boku na bok – powinien wskoczyć mu na głowę i rozpocząć egzorcyzmy.

10. Koty mają obowiązek każdego ranka przypominać człowiekowi, że „kto rano wstaje temu Pan Bóg daje” oraz że im wcześniej człowiek wstanie, tym więcej da mu Pan Bóg (i kotu też).

11. Kot musi dzielić się z człowiekiem wszystkim, co posiada. Ma obowiązek stałego oddawania mu części swojej sierści i wywalania z miseczki połowy jedzenia.

12. Koty mają obowiązek śpiewania kocich pieśni, by sprawiać człowiekowi radość. Nawet, jeśli piosenka jest smętna.

13. Koty muszą sprawdzać dlaczego ktoś nie domknął szafy albo szuflady.

14. Koty muszą wiedzieć, co znajduje się we wszystkich pudełkach. Musi osobiście przekonać się, że są tam rzeczy bezpieczne i prawidłowo ułożone.

15. Kot ma obowiązek podczas snu człowieka, zagłuszać wszystkie dźwięki, głośno mrucząc mu do ucha.

16. Koty muszą wysypiać się za człowieka, wszystkich jego krewnych, przyjaciół i sąsiadów razem wziętych.

Tylko osoby o niebieskich oczach są w stanie odczytać wszystkie słowa! Sprawdź ile Ty odczytasz.

"Żadna z nas nie rodzi się mamą". Ten wpis jest masowo udostępniany przez kobiety. Przeczytaj cały!