w

4 powody, dla których zerwanie z nim było najlepszą decyzją Twojego życia.

Jedno jest pewne: zakończenie związku nigdy nie jest łatwe, nawet jeśli to ty odchodzisz. Pozostawienie kogoś, kogo kochasz, wiedząc, że jest to coś, co musisz zrobić dla własnego dobra, jest jedną z najtrudniejszych decyzji. Jednak gdy początkowy ból w końcu minie, zdasz sobie sprawę, że była to jedna z najlepszych decyzji w twoim życiu i oto 4 powody, dla których tak jest.

1. Poznasz swoją siłę.

Gdyby nie to zerwanie, nigdy nie miałbyś szansy dowiedzieć się, jaka jesteś twarda i ile możesz tak naprawdę znieść. Nie poznałabyś swojej prawdziwej siły i całego swojego potencjału. Mówią, że życie daje nam dokładnie tyle, ile jesteśmy w stanie znieść. Niemniej jednak czasami błędnie zakładamy, że coś, co przeżyjemy, całkowicie nas zmiażdży. Dokładnie tak się stało. Byłaś przekonana, że odejście od mężczyzny, którego wciąż kochasz, zabije cię duchowo, a tak naprawdę stałaś się silniejsza niż kiedykolwiek. Ten rozpad pomógł ci stać się własnym bohaterem i wybawcą. Pomógł ci zobaczyć, że nie potrzebujesz nikogo, aby być szczęśliwą.

2. Dowiesz się, na co zasługujesz.

Musisz odsunąć się od ludzi, którzy cię powstrzymują przed zrozumieniem czego naprawdę chcesz i potrzebujesz. Właśnie to zrobiłaś – zerwałeś z facetem, który źle cię traktował, a to poszerzyło twoją perspektywę. Pomógł ci dowiedzieć się, czego nie chcesz i jakiego rodzaju facet nie jest odpowiedni dla ciebie. Pomógł ci zobaczyć, że jesteś stworzona do większych rzeczy i lepszych ludzi. Tak by się nie stało, gdybyś nie dokonał właściwego wyboru, aby go zostawić.

3. Otworzysz się dla właściwego faceta

Możesz teraz w to nie wierzyć, ale prawda jest taka, że jest mężczyzna, który jest idealny dla ciebie. Mężczyzna, który odwzajemni całą miłość, którą od ciebie otrzymuje, i który zawsze będzie cię dobrze traktował, bez względu na wszystko. Gdzieś tam czeka na ciebie mężczyzna, który jest twoją bratnią duszą. Jednak nigdy nie dałabyś sobie szansy na spotkanie z nim, będąc w związku. Zasadniczo, kiedy zerwałaś z przeszłością, otworzyłaś drogę dla kogoś nowego – dla mężczyzny, który jest tuż za rogiem.

4. Możesz skupić się na sobie

Czy widzisz, ile energii marnowałaś na budowaniu relacji? Ile nieprzespanych nocy spędziłaś, myśląc o tym, gdzie stoisz i dokąd to wszystko prowadzi? Widzisz, ile czasu zmarnowałaś, czekając, aż mężczyzna, którego kochasz zmieni swoje zachowanie? Stanie się mężczyzną, na którego zasługujesz, aby twój związek w końcu wyszedł z martwego punktu? Ile jednostronnego wysiłku zmarnowałaś na coś, co od pierwszego dnia było skazane na porażkę? Jak przytłoczona i pochłonięta byłaś tym toksycznym związkiem? Jak cię to męczyło przez miesiące, lata? Na szczęście dla ciebie to wreszcie koniec. Teraz masz cały ten czas i energię, którą możesz wykorzystać we właściwy sposób – aby stać się lepszym człowiekiem zamiast próbować naprawiać coś, co jest nie do naprawienia.

CZAS PÓJŚĆ DROGĄ, KTÓRA OD ZAWSZE BYŁA TWOJA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten psychotest bije rekordy popularności! Wystarczy zerknąć na obrazek i wybrać jedną…

Kobieta jest jak szewc…