w

7 rzeczy, które potwierdzają, że On naprawdę cię kocha i szanuje!

Czy można rozpoznać cechy dobrego mężczyzny?

Jeśli nie ma szacunku, nie ma miłości. Szacunek jest podstawą, na której zbudujecie swój związek. Więc kiedy sprawdzasz faceta, aby zobaczyć, czy ma cechy, których szukasz, poszukaj tych, które potwierdzają, że cię szanuje.

Jeśli cię szanuje, to cię kocha. To takie proste.

1. Potrafi cię wysłuchać

Będzie naprawdę zainteresowany Twoją opinią. Nie musi nawet zgadzać się z tobą we wszystkim, co mówisz, ale będzie cię szanował na tyle, by usłyszeć, co masz do powiedzenia. To jeden z najważniejszych wskaźników, że mężczyzna cię szanuje i dlatego cię kocha. Nie będzie udawać, że cię nie słyszy, ani nie odmówi słuchania tego, co masz do powiedzenia.

2. Potrafi cię wesprzeć

Wie, że jesteś niezależna, ale chce też, żebyś wiedziała, że nie musisz przechodzić przez wszystko sama. Chce, żebyś wiedziała, że on cię wspiera, bez względu na wszystko. Nie oznacza to, że uważa, że nie jesteś w stanie samodzielnie rozwiązywać problemów, oznacza to tylko, że nie musisz. Szanuje cię na tyle, że nie jest nachalny, ale jest przy tobie, na wypadek, gdybyś go potrzebowała.

3. Będzie tylko trochę zazdrosny

Robi się trochę zazdrosny, kiedy mówisz o innych facetach w swoim życiu, ale to naprawdę bardzo słodkie. Kiedy się nad tym zastanowić, on po prostu boi się, że cię straci. Widzi, jak inni faceci  na ciebie patrzą. A prawda jest taka, że chce być jedynym, który może to robić. Ale on za bardzo cię szanuje i nie będzie się tym przejmować. Nie zrobi sceny. Będzie cierpiał w ciszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Prawdziwy z niego ogier? Dziewczyna szybko go zgasiła!

Powiększenie piersi implantami – jak przygotować się do tego zabiegu?