w

5 typów mężczyzn, którzy kompletnie nie nadają się na mężów!

Na początku związku może mam się wydawać, że wady naszego partnera nigdy nie dadzą nam się w kość, a jego liczne zalety skutecznie nam je przysłonią. Niestety rzeczywistość bywa okrutna, a pewne zachowania czy nawyki, które będą nas irytować, nie tylko nigdy nie znikną, ale z czasem mogą doprowadzić do rozpadu naszego związku. Dlatego koniecznie uważaj na te pięć typów mężczyzn, którzy nie nadają się na mężów!

1. Nałogowiec

Nie ważne, czy on nadużywa alkoholu, uwielbia hazard czy zbyt dużo czasu poświęca na granie w gry. To wszystko nałogi, których nie pozbędzie się, jeśli mimo twoich namów do teraz tego nie zrobił. Jeśli Cię w nim to drażni albo widzisz, że ma z tym wyraźny problem, z czasem zacznie razić Cię to tylko mocniej, a jemu trudniej będzie wyjść z nałogu. To przełoży się nie tylko na wasze relacje, ale także na wasze finanse, zwłaszcza jeśli zdecydowaliście się na wspólne konto bankowe. Nałogowiec nie będzie czuł, że wydaje za dużo, a z czasem będzie wymagał od Ciebie, żebyś finansowała jego uzależnienie i wmawiał Ci, że to twój obowiązek, jeśli go kochasz.

2. Karierowicz

Pracocholizm to też nałóg, ale bardzo specyficzny, zwłaszcza jeśli idzie za nim chęć awansu. Wiele osób nastawionych na rozwijanie swoich karier nie angażuje się w związki, a jeśli już w jakichś są, nigdy taka relacja nie będzie dla nich na pierwszym miejscu. w skrajnych przypadkach jego partnerka może być mu potrzebna tylko do tego, żeby wyglądał dobrze w towarzystwie. Osoba nastawiona na karierę nie będzie również w ogóle zajmowała się swoimi dziećmi i będzie przekonywała swojego partnera, aby ten zrezygnował całkowocie ze swojego życia zawodowego i zajął się domem. Z czasem może stać się przeszkodą na drodze twojego rozwoju.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Historia pewnej zdradzonej kobiety… Nie uwierzysz jak się zemściła!

Nie chcesz aby Twój podkład wyglądał jak maska? Wypróbuj ten sposób!