w

9 powodów dlaczego “zołza” jest tak atrakcyjna w oczach wielu mężczyzn.

Książka pod tytułem Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? kilka lat temu stała się prawdziwym bestsellerem! Miliony kobiet na całym świecie chciało się przekonać, dlaczego taki typ jest tak bardzo atrakcyjny w oczach płci przeciwnej. Wiele kobiet nadal głowi się nad tym fenomenem i nadal nie wie, czemu to akurat zołzy cieszą się największym powodzeniem. Jeśli nadal szukasz odpowiedzi na to pytanie, koniecznie przeczytaj ten tekst!

zołza

1. Zołza zawsze jest sobą

Na początku warto zweryfikować nasze wyobrażenie o zołzach. Z reguły wydaje nam się, że jest wyjątkowa wredna i złośliwa kobieta. Jednak jest to błędne przekonanie! Zołza niekoniecznie jest typem kobiety, w której towarzystwie nie chce się spędzać w ogóle czasu. Tak naprawdę to osoba, która nigdy nie przestaje być sobą. Nawet, w związku z mężczyzną pamięta o swoich potrzebach i szczęściu. Zołza zna swoją wartość i nie musi się nikomu podporządkowywać. Taka kobieta nigdy nie manipuluje innymi i mówi to, co myśli. Nie ma problemu z wyrażeniem własnego zdania i zawsze wie, czego chce. Stara się osiągnąć sukces i pełnię szczęścia, ale nigdy nie dąży po trupach do celu. Pamięta, że dobro innych jest równie ważne. Dlatego często jest życzliwa i miła dla  tych, którzy na to zasługują. Natomiast pozostałym potrafi taktownie zwrócić uwagę. Takie połączenie pociąga wielu mężczyzn i sprawia, że nawet temperatura w sypialni się podnosi. Zołza z pewnością wyróżnia się na tle zakompleksionych kobiet, które nie potrafią wyrazić swojego zdania i knują za plecami innych.

2. Jest ambitna i dąży do zamierzonych celów

Zołza jest bardzo ambitna i zależy jej na osiągnięciu upragnionych celów. Dlatego dba o swój rozwój intelektualny i znajduje czas na nowe pasje. Nigdy nie stoi potulnie w kącie, ponieważ inni od niej tego oczekują. Wie dobrze, że mogłoby to ją pozbawić wielu możliwości. Nie jest jednak osobą, która w drodze do wyznaczonego celu krzywdzi innych i działa na ich szkodę. Zdecydowanie woli poświęcić czas na własny rozwój, aby się realizować. Takie podejście sprawia, że jest jeszcze bardziej interesującą kobietą, a rozmowa z nią staje się ciekawsza. Dzięki temu mężczyźni chcą spędzać z nią więcej czasu i cenią sobie jej dobre rady. Zołza jest też spełnioną kobietą i nie musi wylewać swoich frustracji na innych. Po prostu cieszy się z tego, co udało jej się osiągnąć.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Nie chcesz aby Twój podkład wyglądał jak maska? Wypróbuj ten sposób!

Jak im się udaje żyć bez mózgu?