w

Co mówi o Tobie kolor oczu? Dowiedz się więcej o swojej osobowości!

Oczy nie kłamią. Oczy są oknami duszy, ponieważ zawsze mówią prawdę. Jednym z aspektów oczu, które sprawiają, że są one tak łatwe do odczytania, jest ich kolor. Kolor oczu to cecha genetyczna, na którą wpływa również ilość melaniny w oczach. Tęczówka oka określa kolor, decydując o tym, ile światła przez nią przepłynie.

Z tego artykułu dowiesz się, co różne kolory mówią o różnych typach osobowości.

Zielony kolor oczu.

Zielony kolor jest jednym z najrzadszych kolorów oczu na świecie. Większość ludzi postrzega ludzi o zielonych oczach jako pociągających, seksownych i tajemniczych. Ludzie z zielonymi oczami potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Mają również tendencję do wnoszenia pozytywnej energii, gdziekolwiek się pojawią. Z łatwością poprawiają nastrój i mają słodki charakter. Osoby o zielonych oczach są nieprzewidywalne i bardzo kreatywne. Mają niesamowity zapał do życia. Pasjonują się wieloma rzeczami.

Polub nasz profil na Facebooku

Brązowy kolor oczu.

Brązowy kolor oczu jest najczęstszym kolorem i ma go prawie 55% ludzi na całym świecie. Twoje brązowe oczy zdradzają, jaka jesteś miła i wrażliwa. Ten kolor oznacza również typ osobowości, który jest pewny siebie, a jednocześnie pokorny. Ludzie o brązowych oczach są wspaniałymi kochankami, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby zadowolić i uszczęśliwić bliską osobę. Ludzie o brązowych oczach to urodzeni przywódcy i rzadziej wpadają w nałogi. Są sprawni fizycznie i posiadają ogromną siłę psychiczną.

Ciemny kolor.

Mówi się, że ludzie o ciemnych lub czarnych oczach są godni zaufania. Są bardzo odpowiedzialni za wszystko wokół siebie, a zwłaszcza za swoich bliskich. Są niezawodni, a ich rady często wynikają z doświadczenia. Nie są nudni, ponieważ mają też dziką stronę i świetnie odnajdują się w życiu towarzyskim. Pełni pasji optymiści.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

30 pomysłów na prezent Walentynkowy, którym zachwycisz ukochanego!

6 subtelnych oznak, że jesteś atrakcyjna bardziej, niż Ci się wydaje!