w

Czy kobiety wolą drani? Będziesz zaskoczona!

Badania socjologiczne na temat tego, jak ludzie dobierają się w pary, trwają już od dawien dawna. Na ten temat powstało wiele teorii, na przykład ta, według której przyciągają się największe przeciwieństwa, czy ta, gdzie mężczyzna powinien być przynajmniej 10 lat starszy od kobiety, która dojrzewa dużo szybciej.

Czy jest w tym choć ziarno prawdy?

Jak w każdej teorii – zapewne tak. Życie natomiast pokazuje, że szczęśliwy związek może składać się zarówno z całkowicie przeciwnych charakterów, jak i tych niemalże identycznych. Ilu jest ludzi na świecie, tyle znajdziemy kombinacji i nikt nie da gwarancji, że dany związek przetrwa, czy rozpadnie się z czasem.

Przyjęło się, że każda dziewczynka marzy o księciu na białym koniu, który wyswobodzi ją ze wszelkich kłopotów i sprawi, że będą żyli długo i szczęśliwie. Wraz z upływem czasu, opis ten jest nawet podobny. Obraz partnera, a później męża przedstawia się jako osobę wrażliwą, troskliwą, odpowiedzialną, dbającą o partnerkę, zabiegającą o jej względy. Mężczyzna, który lubi zajmować się dziećmi siostry, zabierać je na spacery czy plac zabaw, wydaje się być idealnym kandydatem na męża.

Komplet punktów uzupełniłoby również pojawianie się od czasu do czasu z kwiatami, rzecz jasna całkowicie bez okazji.

Ciąg dalszy na następnej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

To jest prawdziwa miłość!

Maseczka do twarzy – jak wybrać najlepszą?